Co mam zrobić z moimi kolorowankami?

kolorowanki

kolorowanki

Kiedy jeszcze byłam małą dziewczynką, po prostu uwielbiałam kolorowanki dla dzieci. Zbierałam ich całe mnóstwo a w momencie gdy były one zwyczajnie modne. Wtedy wszystkie dzieci wręcz prześcigały się wzajemnie w wymyślaniu coraz to nowych rysunków… oraz zbieraniu niewielkich książeczek do malowania.

Tak więc ja także nie chciałam być gorsza od innych i na upartego wręcz chomikowałam takie malutkie książeczki dla dzieci. W końcu doszło do tego, że uzbierałam ich już całe pudło. Mijały jednak dni i miesiące, książeczki zbierały się i zbierały aż w końcu z jednego pudła zrobiło się kilka pudeł a następnie udało się zapełnić całą szafę. Przez wiele lat miałam do nich ogromny sentyment i właśnie z tego powodu nie bardzo chciałam się ich pozbywać. Nawet wiele lat później, kiedy to już teoretycznie powinnam była dawno już wyrosnąć z tego typu rozrywek. Jednak w tym momencie, kiedy przekroczyłam dwudziestkę i już chyba powoli zaczynam się zbliżać w stronę trzydziestki wydaje mi się że nadszedł najwyższy czas, aby powoli zacząć myśleć o ustatkowaniu się i wyrzuceniu tego co niepotrzebne. W tym momencie jednak pojawia się podstawowy problem pod tytułem „co właściwie powinnam z tym wszystkim zrobić?”. Przecież tak naprawdę nikt o zdrowych zmysłach nie byłby zainteresowany kupnem czegoś takiego. Zaś z drugiej strony nie za bardzo chcę pozbywać się tego co mam. Nie chcę aby moje wspomnienia z dzieciństwa, wszystkie kolorowanki dla dzieci zwyczajnie wylądowały w śmietniku.

Co więc powinnam zrobić w tej sytuacji? Co byłoby dobrym rozwiązaniem? Wydaje mi się, że niestety w tym przypadku dobrego rozwiązanie raczej nie uda się znaleźć. Tak więc po prostu chyba będę musiała pogodzić się z faktem, że muszę stracić wszystkie swoje kolorowanki dla dzieci.Kategorie: Kolorowanki  Tagi:

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose