Kolorowanka Pinokio

Książka opowiadająca o małym drewnianym chłopczyku jest dobrze znana chyba wszystkim z nas. Pamiętamy bardzo dobrze tę interesującą opowieść jeszcze z czasów, kiedy byliśmy mali, kiedy rodzice czytali nam o przygodach małego Pinokio i Dżepetto. Czy przypadkiem nie była też książka ta obowiązkową lekturą szkolną?
Opowieść o Pinokiu powinna być nam znana dość dokładnie, gdyż naszych młodych latach tylko ta książka była tak dostępnie dostępna każdemu. Mieliśmy okazję czytać ją wśród lektur szkolnych, wypożyczać ją z bibliotek. Niech i nasze pociechy poznają dzisiaj namiastkę z historii życia małego Pinokia.
Aby jeszcze bardziej przybliżyć dzieciom opowieść o małym chłopczyku z drewna, można jak najbardziej posłużyć się kolorowankami, które pod kątem tematycznym znajdziemy w Internecie. Już wielokrotnie wykorzystywałam ten motyw w przypadku moich dzieci. Motyw Pinokia, który z powodu swoich nagminnych kłamstw stawał się chłopcem z coraz dłuższym nosem. Kiedy moje dziecko pokolorowało Kolorowanki Pinokio, od razu zauważyłam, ze dziwiło się, skąd chłopczyk ma tak długi nos. Przecież ludzie takowych nie posiadają. Wytłumaczyłam maluchowi, że kto kłamie, kto nie ma odwagi do mówienia prawdy, ten zazwyczaj otrzymuje za to jakąś karę, najprościej mówiąc. Dziecko widziało, jak z każde inne Kolorowanki Pinokio miał raz długi, raz krótki nos. To w zależności od tego, czy mały chłopczyk mówił prawdę, czy kłamał – tłumaczyłam dziecku.
Jeśli jeszcze nie wiesz, jak nauczyć dziecko mówienia prawdy, unikania kłamstw, to bardzo dobrze posłuży ci ku temu kolorowanka zawierająca motyw z życia małego drewnianego chłopczyka o imieniu Pinokio. Koniecznie zajrzyj do Internetu.http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose