Kolorowanki auta

Jeśli masz w domu małego szkraba, który jest na dodatek osobnikiem płci męskiej, dobrze wiesz, że jego ulubionym tematem są samochody, czy to osobowe czy ciężarowe. W ogóle tematyka pojazdów porusza naszego synka niesamowicie. Ma dopiero dwa lata, a jest już bardzo rozumny i dobrze wie, jak odróżniać od siebie marki aut.
W tym roku, kiedy nasz syn skończył dwa lata, jego zamiłowanie do samochodów zaczęło się przenosić na różnego typu dziedziny. Przede wszystkim, synek polubił rozpoznawanie marek samochodów będąc na spacerze. Zawsze, kiedy przejeżdża jakieś auto, mały od razu krzyczy, jaka to marka. Umie już rozpoznać ciężarówki i tiry. To jego ulubiona dziedzina – samochody ciężarowe. Kiedy koło domu przejeżdża śmieciarka, nasze dziecko jest wniebowzięte. Na dodatek, większą atrakcją dla niego jest wywożenie śmieci. Jak śmieciarka podjeżdża pod miejskie śmietniki to też jest rewelacja. Wtedy prosi tylko ze swoim starszym bratem o Kolorowanki Auta
czy kolorowanki śmieciarek. Trudno byłoby znaleźć takie Kolorowanki aut w kiosku czy w księgarni. Na szczęście mam dostęp do Internetu, gdzie jest kategorii mnóstwo jeśli chodzi o rodzaje kolorowanek. Na przykład ja dzieciom nie kupuje kolorowanek w kiosku, ponieważ liczę tylko na doskonałe i bogate zasoby ich w Internecie.
Kolorowanki Auta to przede wszystkim wypełnianie kredkami karoserii czy kół. Moi synkowie to kochają. Pewnie sami wiecie, jak to jest kiedy dzieci lubią kolorować, a na dodatek malować czy pisać pisakami po ścianach. Ja wolę im dać malowanki, ponieważ to jest gwarancją, że moje ściany, tapety i podłogi będą całe i czyste.
Szukając kolorowanek dla dzieci wybieraj te z Internetu, ponieważ za każdym razem będziesz mogła zaskoczyć dzieci coraz to nowszymi wzorami i formami do malowania. To dobry pomysł na udane popołudnie.