Kolorowanki Diddl – nowa moda?

Kolorowanki Diddl to zbiory rysunków, które właściwie nie różnią się bardzo od zwykłych, dotępnych w niemalże każdym sklepie zeszytów. Tak samo i tam, jak i tutaj mamy czarno-białe obrazki, kontury obiektów, które po prostu nalezy wypełnić kolorem, a jedyna różnicą jest fakt, że na wszystkich obrazkach widnieje postać myszki Diddl.. zaraz, zaraz, ale czy na pewno jest to jedyna różnica? No tak, pozostaje jeszcze jeden, mało istotny szczegół – cena.

kolorowanka myszka

Źródło: miastodzieci.pl

Chociaż może trudno być w to uwierzyć, ale chociaż jakościowo nie różnią się one w żaden sposób od dostępnych w każdym kiosku kolorowanek, kolorowanki Diddl są one od nich około trzech razy droższe. I nie jest to jedynie kwestią tej części branży papierniczej. Mała myszka, miłość dzieci a koszmar dorosłych pojawia się również na kubkach, zeszytach, piórnikach i breloczkach, powodując mniej więcej trzykrotny wzrost normalnej ceny. Niestety, nie da się tego uniknąć. W momencie gdy kolorowanki Diddl usiłujemy zastąpić innym zbiorem rysunków dziecko (zwykle są to dziewczynki do około 12 roku życia) nie daje sobie w kaszę dmuchać i twardo staje na swoim. Albo ta, albo żadna. Co jako rodzice powinniśmy robić w takiej sytuacji? Niestety, postawieni pod ścianą nie mamy zbyt wielkiego wyboru. Możemy ulec dziecku kupując mu kolorowanki Diddl lub odmówić, przez co dziecko będzie się na nas boczyło przez następne kilka dni.

Jak w każdej sytuacji, w której czynnikami decydującymi są finanse, dobro dziecka oraz wychowanie mamy przed sobą twardy orzech do zgryzienia. Myśle jednak, że nie powinniśmy podchodzić do tej sprawy zbyt poważniej. Kolorowanki Diddl sa przecież tylko kolorowankami, zbiorem rysunków, który nie powinien być w stanie zbić z tropu doświadczonego rodzica.http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose