Kolorowanki Dzień Dziadka

Tak samo jak i babcia dziadek również lubi być wyróżniany przez wnuczków w tym dniu. Często dzieci myślą, że to babcia najbardziej się cieszy z takich niespodzianek, a dziadek nie bardzo. Kolorowanki na Dzień Dziadka mogą być równie piękne jak dla babci, także dziadkowi można sprawić radość. Dla babci podarujemy kwiatki pomalowane przez malucha, a dla dziadka…i tutaj właśnie zaczyna się problem. Dlatego też unikamy takich niespodzianek dla dziadka jak kolorowanka – laurka zrobiona przez malucha.

Image and video hosting by TinyPic

Źródło: miastodzieci.pl

Kolorowanki na Dzień Dziadka mogą być tak samo śliczne jak dla babci, trzeba jedynie trochę się postarać i zmobilizować malucha do wykonania takiej niespodzianki. Dla babci będzie to inna kolorowanka niż dla dziadka. A jednak radość ta sama i o to właśnie przecież chodzi. Kolorowanki na Dzień Dziadka mogą przedstawiać wnuczka i dziadka podczas zabawy w piłkę, na spacerze, ulubiony samochód, ale również i kwiaty, które symbolizują szacunek do drugiej osoby. Kolorowanki na Dzień Dziadka tak naprawdę nie ważne co przedstawiają – liczy się gest i zaangażowanie malucha w jej wykonanie. Dlatego pomalowanie kolorowanki zostawmy dziecku, jeśli nawet jeszcze nie dokładnie to wykonuje. Właśnie taki nie idealny rysunek sprawi największą przyjemność dziadkowi. Liczy się przecież chęć malucha do tego, żeby coś wykonać samemu dla drugiej osoby. Kolorowanki na Dzień Dziadka to świetna niespodzianka, która wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego, wszak to co wnuczek wykona jest dziełem największym.

Kolorowanki na Dzień Dziadka to świetny prezent od wnuczka, maluch nie musi się pocić nad narysowaniem czegokolwiek, kiedy jeszcze nie potrafi. A gotowy rysunek może ślicznie pomalować i niespodzianka gotowa. A dziecko nie jest pod presją, że rysunek mu nie wyszedł.