Kolorowanki koty

Ostatnio gdzie nie spojrzymy, wszędzie koty. Absolutnie w tym momencie nie przesadzam. Ostatnio wystarczy na moment wyjść z mieszkania, by znaleźć błąkające się kociątko. Te futrzane zwierzątka robią również furorę na kwejku, jako że z jakiegoś powodu ludzie czerpią przyjemność w marnowaniu czasu i przyglądaniu się kolejnym pyszczkom. Tak więc tylko kwestią czasu był moment, w którym na rynku pojawiły się kolorowanki koty.

kolorowanki z kotami

kolorowanki z kotami

Zazwyczaj jest tak, że w momencie gdy coś jest bardzo popularne (nie ważne czy jest to moda na pewien rodzaj ubierania się czy po prostu popkultura, czy tez może nowy trend w muzyce) wydawcy malowanek dla dzieci szybko to podłapują, mając nadzieje że dzięki temu y\uda im sie zwiększyć sprzedaż. Jest to standardowe działanie. Niemniej jednak kolorowanki koty sa wyjątkowe. Wynika to z tego, że ludzie już od najdawniejszych czasów, praktycznie już od starożytnego Egiptu mieli dziwną słabość do swoich miękkich przyjaciół, które zimą moszczą się wygodnie na kolanach i umilają nam czas mrucząc z przyjemność. Wszyscy uwielbiają koty, a już zwłaszcza dzieci. Być może właśnie dlatego kiedy te małe brzdące dostaną do ręki kolorowanki koty od razu biorą się z zapałem do pracy i nie przestają, dopóki ostatnia biała przestrzeń nie zostanie zamalowana. Można by się zastanawiać, czy to nie jest nieco niepokojące. Przecież zwykle dzieci w ten sposób reagują na cukierki, ewentualnie również na gry komputerowe. Ale nie na kolorowanki. A jednak wystarczy dać im kredki i ołówek by z rumieńcami na twarzy zatraciły się w tym co robią i zapomniały o całym świecie.

Wszyscy kochamy koty. Są one po prostu cudowne. Może właśnie dlatego dzieci z tak wielki entuzjazmem reagują gdy dostaną w prezencie kolorowanki koty.