Kolorowanki Myszka Miki Kaczor Donald

Któż z nas nie zna wspaniałych postaci – Myszki Miki i jej przyjaciela Kaczora Donalda? Znamy je z bajek Disneya. Już za naszych czasów bajeczki te były w telewizji, tylko, że nie mieliśmy do nich tak doskonałego dostępu, jak mają dzisiaj nasze pociechy. Teraz wystarczy sobie włączyć program, który cały czas nadaje bajki albo na Internecie znaleźć konkretne bajki i epizody z nich.

Kaczor Donald i Myszka Miki to najczęściej pojawiające się postaci w bajkach Disneya. Znamy je z wielu ciekawych przygód. Jako pierwszego chcemy wam przedstawić Kaczora Donalda, ponieważ jest on najbardziej popularny. Oboje to bohaterowie Kolorowanek Disneya.

Kaczor Donald mieszka w dużym domu ze swoimi małymi siostrzeńcami. Ma ich na wychowaniu troje, a o ich rodzicach mało wiemy. Kaczor Donald jest bardzo troskliwym wujaszkiem dla swoich podopiecznych i dba, aby były one szczęśliwe, ale przy tym i dobrze wychowane. Maluchy, jak to maluchy nieraz dają wujkowi w kość. Wtedy Kaczor ma już serdecznie dość zajmowania się tą niegrzeczną gromadką.

Donald to kaczor bardzo starający się, ale mający wiecznego pecha. Czego się nie tknie, od razu się coś dzieje nie tak. Przez to wszelkie bajki czy Kolorowanki Myszka Miki i Kaczor Donald przedstawiają się bardzo zabawnie. Na dodatek, Kaczor Donald ma śmieszny głos i nawet często z niego coś zrozumieć.

Myszka Miki natomiast to przeciwieństwo Donalda. Jest to myszka inteligentna, myśląca przy każdym swoim działaniu, ostrożna i podejrzliwa. Co więcej, myszka ta jest bardzo pomocna dla swoich przyjaciół czy nawet dla obcych. Potrafi pomagać w potrzebie. Autorzy dali jej coś więcej. Myszka Miki to także wnikliwy detektyw, który rozwiązuje najtrudniejsze zagadki kryminalne i bardzo dobrze jej to wychodzi. Opiekuje się na co dzień swoim pieskiem Plutem, z którym nieraz było już wiele problemów.Kategorie: Kolorowanki Disneya

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose