Kolorowanki smoki

Dzieci uwielbiają bajki, w których się dużo dzieje. Na pewno, bajeczki z królewnami i zakończeniem przesłodkim odchodzą już do lamusa. Naszym pociechom w obliczu zmieniających się technologii i nowoczesności brakuje mocniejszych bodźców. Znajdują je bez dwóch zdań w bajkach, ale nie tych dla maluchów. Dzisiaj dzieci wolą smoki, dracule, wilkołaki i zmory.

Kiedy w bajkach powtarzają się motywy, nasze dzieci się powoli nudzą. Chyba mają już powoli dość tego, że tematyk się nie zmienia wcale. Na przykład moi dwaj synowie bardzo się interesują smokami. Kiedy tylko mogę włączam im bajki z motywem smoków, bo wiem, że teraz są na tym etapie. Lubią sobie usiąść po przyjściu z przedszkola przed telewizorem i obejrzeć jakąś ciekawą bajeczkę. Oczywiście, pamiętam cały czas, ze zbyt długie przesiadywanie przed telewizorem moim dzieciom nie służy. Kiedy więc już widzę, ze za długo siedzą, zapraszam je do stołu na ciekawe rozrywki.

Taką naszą ulubioną atrakcją rodziną są Kolorowanki Smoki. Moje dzieci uwielbiają w przedszkolu też malować i wypełniać kolorowanki, ale wiadomo, ze w domu dostaną takie kolorowanki, jakie sobie zażyczą. Jak to robimy? Po prostu mamy dostęp do wspaniałej strony internetowej, na której są posegregowane kategoriami. Nasza ulubiona to Kolorowanki Disneya, ponieważ tutaj mamy najwięcej ulubionych bajek. Moi synowie kochają bajki Disneya, więc dlaczego mam im odmawiać dawania ich w postaci kolorowanek?

Jeśli nie wiesz, jakie dla dzieci wymyślić rozrywki, warto, abyś sięgnęła po kolorowanki znajdujące się w Internecie. Trzeba do tego mieć drukarkę, aby je przenieść na papier. Dziecko będzie szczęśliwe, a ty będziesz zadowolona, że i dziecku możesz dać szybką radość z zabawy. Korzystajcie z kolorowanek!