Kubuś Puchatek w kolorowankach

Bardzo miłą częścią naszego dnia jest spędzenie wieczoru przy bajkach. Oczywiście, mam na myśli moje dzieci tj. synka trzyletniego i córeczkę pięcioletnią. W czasie dnia maluchy zajmują się zupełnie czymś innym, najbardziej zadaniami z przedszkola, zabawą i innymi ciekawostkami.

Kiedy nadchodzi czas wieczorny, moje maluchy lubią sobie usiąść przed telewizorem, włączyć bajkę. Najczęściej włączamy im bajki związane z czymś, co trafiło się dzieciom w czasie dnia. Na przykład, jeśli moje maluchy były wraz ze swoimi grupami przedszkolnymi w zoo czy w parku, wieczorem puszczamy im bajeczki związane z częściami przyrody czy ze zwierzątkami. Moje dzieci przepadają wręcz za bajeczką pod tytułem Kubuś Puchatek i przyjaciele, którą zresztą każdy z nas zna, więc nie trzeba jej przedstawić.

To, co wiąże się z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi jest dla moich dzieci święte. Zbliżając się do końca dnia, muszę im opowiadać bajki o Kubusiu, o Tygrysku czy małym, bojaźliwym Prosiaczkiem. Trzeba dzieciom najczęściej zmyślać, aby mogły sobie wyobrazić, jakie mogą to być przygody małych przyjaciół. W dzień moim maluchom daję Kolorowanki Kubuś Puchatek i przyjaciele, bo wiem, że uwielbiają je wypełniać. Na dodatek, gdy te Kolorowanki Disneya są z tematyką Kubusia i jego przyjaciółmi, wtedy moje pociechy wręcz całują mnie po rękach. Tak kochają niesamowicie kolorować postać tego misia, tygrysa, prosiaczka i innych przyjaciół z bajki Disneya.

W perspektywie wieczoru mamy zamiar dzisiaj znowu włączyć sobie bajeczkę Disneya, ale dzieci proszą o coś więcej. Będzie więc opowieść o Kubusiu Puchatku, który będzie się skradać po kolejne dawki pysznego trunki misiów – czyli płynnego miodku. Kubuś jest w stanie za ten smakołyk oddać życie. Często przez ten fakt wpada w tarapaty, ale wychodzi z nich zawsze obronną ręką.http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose